Nowy Targ, 18.02.2024r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś kończymy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Wyrażamy wielką wdzięczność ks. Marcinowi Strachanowskiemu, za posługę słowa, które mam nadzieję dotknęło naszych serc i umysłów. Obyśmy z tego skarbca umieli czerpać tak by nasze życie było czytelnym świadectwiem wiary we współczesnym świecie.

Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w dniu dzisiejszym – o godz.17:00.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji chorych i tym, którzy im posługują, zaś o 17.45 nabożeństwo ku czci Św. O. Pio. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Modlitewnej Św. O. Pio.

Również w czwartek z okazji 22 dnia miesiąca nabożeństwo do św. Rity o godz. 17.00. W czasie nabożeństwa będzie miało miejsce poświęcenie róż. Intencje modlitewne i ofiary można składać do skarbony przy ołtarzu MB Nieustajacej Pomocy, które będziemy polecać w czasie nabożeństwa i Mszy św. o 18.00. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo.

Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 16:30, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:30.

Wszystkim, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą imieniny i urodziny składamy najlepsze życzenia. Polecając ich w modlitwie, wypraszamy dla nich Boże błogosławieństwo.

Za tydzień w drugą niedzielę wielkiego postu szczególnie modlimy się za naszych misjonarzy, którzy na wszystkich kontynentach spełniają posługę misyjną kościoła. Poprze modlitwę i ofiarę włączmy się w to ważne dzieło które jest nakazem Chrystusa by nieść całemu światu orędzie zbawienia. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. będzie można wesprzeć dzieła misyjne naszych polskich misjonarzy składając ofiarę do puszek przy wyjściu z kościoła. Za dar serca składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać.

Prosząc Boga o błogosławieństwo, życzymy dobrego tygodnia.

LITURGIA SŁOWA

MSZE ŚW

7.00, 10.00, 11.30, 18.00 (VII i VIII godz. 19.00)

DNI POWSZEDNIE

6.30 i 18.00 (VII i VIII godz. 19.00)

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

W dni powszednie pół godziny przed Mszą św. poranną, oraz godzinę przed Mszą św. wieczorną. W niedziele i święta pół godziny przed Mszą św

Poniedziałek, Sobota zaraz po Mszy Św. rano godz. 7:00

Czwartek od godz. 16.00 do godz.17.00 (VII i VIII 17.00-18.00)

W Święta i Uroczystości Kościelne i Państwowe kancelaria nieczynna.

Sprawy pilne - pogrzeb załatwiamy najpierw w parafii, po porannej lub wieczornej Mszy św. a dopiero później udajemy się do zakładu pogrzebowego i do zarządcy cmentarza.

W sprawie ślubów termin ustalamy w zakrystii po Mszy św.

NUMER KONTA

Bank Santander