Nowy Targ, 09.06.2024r.

X NIEDZIELA  ZWYKŁA

Nabożeństwo czerwcowe w naszym Sanktuarium codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

Wtorek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła

Środa – wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, kapłana i Towarzyszy

Czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i dr Kościoł,

Piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennik

W środę o godz. 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16:00  w intencji małżeństw i rodzin. Od godz. 17.00 Modlitwy, adoracji do Przenajdroższej Krwi Naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Uczniowie klas VI i VII kończący tego roczną formację do sakramentu bierzmowania mają spotkanie w najbliższy piątek na Mszy św. o godz. 18.00

Wszystkim, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą imieniny i urodziny składamy najlepsze życzenia. Polecając ich w modlitwie, wypraszamy dla nich Boże błogosławieństwo.

W dzisiejszą niedzielę są zbierane  ofiary w ramach składki inwestycyjnej, na pokrycie kosztów wkładu własnego w realizację prowadzonego w tym roku programu termomodernizacji Plebanii oraz wymiany zródła ciepła na Pompy ciepła do ogrzewania, plebani, koscioła i budynku Stacji Opieki, we współpracy NFOŚ. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne “Bóg Zapłać”.

Przypominam, że od 1 lipca do 31 sierpnia Msza Św. wieczorna w dni powszednie i niedzielę  będzie o godz. 19.00.

Prosząc Boga o błogosławieństwo, życzymy dobrego tygodnia.

LITURGIA SŁOWA

MSZE ŚW

7.00, 10.00, 11.30, 18.00 (VII i VIII godz. 19.00)

DNI POWSZEDNIE

6.30 i 18.00 (VII i VIII godz. 19.00)

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

W dni powszednie pół godziny przed Mszą św. poranną, oraz godzinę przed Mszą św. wieczorną. W niedziele i święta pół godziny przed Mszą św

Poniedziałek, Sobota zaraz po Mszy Św. rano godz. 7:00

Czwartek od godz. 16.00 do godz.17.00 (VII i VIII 17.00-18.00)

W Święta i Uroczystości Kościelne i Państwowe kancelaria nieczynna.

Sprawy pilne - pogrzeb załatwiamy najpierw w parafii, po porannej lub wieczornej Mszy św. a dopiero później udajemy się do zakładu pogrzebowego i do zarządcy cmentarza.

W sprawie ślubów termin ustalamy w zakrystii po Mszy św.

NUMER KONTA

Bank Santander